Aj mne sa zdá že je ona stylova.......NO PROSTE ANO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prečobi NIE !!!!(a to AUTO je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
no ved ako by nie male deti ju priam zboznuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aj mne sa zdá že je ona stylova.......
OdpovědětVymazatNO PROSTE ANO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prečobi NIE !!!!
(a to AUTO je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
no ved ako by nie male deti ju priam zboznuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OdpovědětVymazatno ved ako by nie male deti ju priam zboznuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OdpovědětVymazat