pátek 29. června 2012

hello kitty

Mna velmi zaujima stil.
aj HALLO KITTY je jedna zo stilu.
moze bit aj na tricku aj na nodbuku.
a tu ju mate: 






3 komentáře:

  1. Aj mne sa zdá že je ona stylova.......
    NO PROSTE ANO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Prečobi NIE !!!!
    (a to AUTO je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    OdpovědětVymazat
  2. no ved ako by nie male deti ju priam zboznuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpovědětVymazat
  3. no ved ako by nie male deti ju priam zboznuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpovědětVymazat